You are here

Уболівальник зробив селфі з воротарем під час матчу НХЛ

vorot

Юний уболівальник «Монреаль Канадієнс» зміг зробити селфи з воротарем команди Кері Прайсом під час гри регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ) з «Нью-Йорк Айлендерс». Про це повідомляє офіційний сайт ліги.

Шанувальник «Канадієнс» скористався моментом під час тайм-ауту, який був узятий в третьому періоді. Він виявився поруч з загороджувальним склом біля бортика, де стояв Прайс і зробив фото. Воротар помітив це і підіграв вболівальнику.

Зустріч, що відбулася в Нью-Йорку, завершилася перемогою гостей з рахунком 3:1. Прайс відбив 35 з 36 кидків по своїх воротах і був названий кращим гравцем матчу.

Після 69 зустрічей «Монреаль» з 93 очками займає друге місце в турнірній таблиці Східної конференції.